6 czerwiec 2012
31. maja Wolontariusze udali się do Publicznego Przedszkola nr 9 w Strzelcach Opolskich, by zorganizować małym wychowankom Dzień Dziecka. Uczniowie przygotowali konkurencje sportowe dla "Maluchów", tj. slalom z pin-pongiem i rzut woreczkiem, było też przeciąganie liny. Następnie Wolontariusze przedstawili krótką bajkę na temat pomocy innym, którą dzieci uważnie wysłuchały i odpowiadały na pytania z nią związane.

5 czerwiec 2012
Ostatni weekend maja upłynął w Suchej w atmosferze wspaniałej zabawy. Wszyscy jej mieszkańcy oraz sąsiedzi z okolicznych miejscowości spotkali się pod wielkim namiotem na suskim boisku. Okazją były dwa jubileusze: piąty Festyn Rodzinny zorganizowany wspólnymi siłami Sołectwa Sucha i Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej oraz piętnastolecie zespołu Suskie Skowronki.

4 czerwiec 2012
23 maja 2012r. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych Kadłubie, przedstawiciele grupy projektowej „Z Małej Szkoły w Wielki Świat” uczestniczyli w sesji Rady Miejskiej. Joasia, Marta, Kacper i Daniel przedstawili raport oceny sytuacji w naszej gminie, widzianej oczami mieszkańców Kadłuba i Osieka.

4 czerwiec 2012
1.06.2012 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelcach Op. z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Hobbysty. Tego dnia wszyscy miłośnicy zbierania i kolekcjonowania różnych przedmiotów, eksponatów i domowych skarbów mieli możliwość pochwalenia się nimi na forum szkoły. Okazało się, że takich osób w szkole jest wiele i każdy miał możliwość opowiadania o swojej pasji.

1 czerwiec 2012
Przechodni Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich pozostaje w Publicznej Szkole Podstawowej w Ujeździe, dzięki zwyciężczyni, którą ponownie została Agnieszka Marek. Gratulujemy !!!

29 maj 2012
W PSP w Dziewkowicach w sobotę 26 maja 2012 r. odbyły się warsztaty propagujące zdrowy styl życia. W czasie zajęć uczestnicy dowiedzieli się jakie znaczenie mają witaminy zawarte w warzywach i owoców w codziennej diecie. Mieli również możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w czasie zajęć kulinarnych.

28 maj 2012
Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu "Strzelec" organizuje z okazji Dnia Dziecka FESTYN WODNY. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w godz. 17:00-20:00. Czeka na Was dobra zabawa prowadzona przez animatorów. Moc atrakcji i niespodzianek.

25 maj 2012
Od 14 -20 maja 2012 grupa uczniów (9 osób) biorąca udział w projekcie „Break the walls – via folk dances and folk music” uczestniczyła w warsztatach w mieście Giurgiu położonym na granicy rumńsko - bługarskiej. Była to wizyta podsumowująca prawie dwa lata pracy w projekcie.

24 maj 2012
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012 organizowanymi w Polsce i na Ukrainie, Przedszkole Publiczne Nr 5 w Strzelcach Opolskich zorganizowało w miesiącu kwietniu 2012r. konkurs plastyczny pod nazwą :„Serce Przedszkolaka jest Biało – Czerwone”. Konkurs plastyczny skierowany był do dzieci w przedszkolach z terenu gminy Strzelce Opolskie.

24 maj 2012
Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń PSP7 – Zbigniew Gajda – zajął 6 miejsce w kraju w zakończonej właśnie drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o technologiach informacyjnych i komunikacyjnych dla szkół TIK? – TAK!. Organizator akcji, Polskie Towarzystwo Informatyczne, zaprosił na finał do Warszawy najlepszych uczniów wyłonionych w dwóch etapach rozgrywek. W tym roku o konkursowe laury walczyło ponad 22,5 tys. uczniów z 836 szkół.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419487