Festiwal Teatrów Wymyślnych

25 wrzesień 2012
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. Mikołaja Kopernika w Suchej zaprasza na FESTIWAL TEATRÓW WYMYŚLNYCH czyli niezwykłą odsłonę "ODSŁONY" 28 września o godz. 9.00 rozpoczną się warsztaty teatralne, zorganizowane w ramach projektu "Aktywna Generacja" prowadzone przez Andrzeja Skibę - aktora, wokalistę, reżysera teatralnego, trenera emisji głosu, absolwenta Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
W programie zajęcia pantomimiczne i z emisji głosu zakończone pokazem warsztatowym.

Dla przybyłych grup organizatorzy przewidzieli nagrody. Warunkiem udziału w warsztatach jest zgłoszenie grupy teatralnej (liczącej maksymalnie 20 osób) w towarzystwie przynajmniej trzech dorosłych uczestników, którzy wesprą dzieci w działaniach. Efektem zajęć będzie krótkie przedstawienie, które podlegać będzie ocenie konkursowej. Liczyć się będzie inwencja twórcza i wykorzystanie technik warsztatowych.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i profesjonalne zajęcia, które rozwina młodych aktorów oraz ich opiekunów.

Zgłoszeń prosimy dokonywać dzwoniąc pod numer telefonu 668 42 84 41 i podając nazwę szkoły, liczbę uczniów i uczestników dorosłych oraz nazwisko opiekuna.

Można również wypełnić kartę zgłoszeniową (w załączniku) i wysłać ją faksem (77 463 63 86) lub mailem (imborkowscy@gmail.com)

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-09-25 13:25:23)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421772