"Opolski Puchatek"

10 wrzesień 2012
Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pn."Opolski Puchatek". Akcja skierowana jest do dzieci przedszkolnych i młodzieży szkół podstawowych uczęszczających do placówek oświatowych województwa opolskiego. W ramach akcji przeprowadzony zostanie konkurs plastyczny na funduszową maskotkę promującą Regionalny Program Operacyjny Województwa Opolskigo 2007-2013 oraz Program Operacyjny Kaptał Ludzki.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego dnia 19 października br. w trakcie uroczystego wernisażu. W 20 placówkach oświatowych, które jako pierwsze złożą deklarację uczestnictwa zostaną przeprowadzone multimedialne zajęcia europejskie, podczas których rozdane zostaną bezpłatne materiały promocyjne.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-09-10 10:52:57)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421320