13 październik 2014
W ramach realizacji projektu "Fascynujący Świat Nauki i Technologii" uczniowie z klas I-VI wzięli udział w zajęciach , które prowadzone były w pracowniach eksperymentalno- doświadczalnych m.in: Humanicum, Mathemetrum, Instrumentarium, Roboticum, Opticum, Misicum. Uczniowie poznawali tajniki wszelkich pomiarów, nowe technologie, odkrywali tajemnice instrumentów muzycznych, poznawali świat muzyki i rolę dyrygenta. Sprawdzali ,czy światło jest białe?

13 październik 2014
W piątkowe popołudnie uczniowie klas I – III z PSP w Suchej spędzili miłe popołudnie na wykopkach u Państwa Piechota z Suchej. Mali rolnicy - ubrani w kalosze i rękawice, bardzo zręcznie zbierali ziemniaki, które co chwilę wędrowały do przygotowanych worków.

9 październik 2014
30 września 2014 roku w PSP nr 2 w Strzelcach Opolskich odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego " Pierwszy dzień w szkole? Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie", który skierowany był do uczniów klas I-II.

8 październik 2014
Szkolny Klub Turystyki Rowerowej przy Publicznym Gimnazjum w Szymiszowie kontynuuje swoją działalność w roku szkolnym 2014/2015. 4 października odbył się rajd do Kamienia Śląskiego, w którym wzięło udział 11-stu uczniów oraz opiekunowie

8 październik 2014
1 października uczniowie klasy Ia PG w Szymiszowie wraz z p. Anetą Junyszek oraz p. Anną Januszewską pojechali do Biblioteki Austriackiej w Opolu na lekcję języka niemieckiego pt.: "Niemcy bliżej"

7 październik 2014
W dniu 3 października 2014 r. w Strzeleckim Ośrodku Kultury miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej „Moc barw”. Twórcami pięknych prac są uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kadłubie. Wernisaż prezentuje dzieła bogate w barwę oraz różnorodność technik, znajdziemy tam rysunek, malarstwo, grafikę, kolaż oraz wydzieranki.

3 październik 2014
W czwartek drugiego października Klasa III C z PG Szymiszów wraz ze swoją wychowawczynią p. Małgorzatą Szlagą i p. Jerzym Malczykiem wyruszyła na rajd rowerowy do Krasiejowa. Celem wycieczki było odwiedzenie JuraParku i poznanie prehistorycznych organizmów i ciekawostek z nimi związanymi.

26 wrzesień 2014
Młodzież i dzieci z terenu naszej gminy i powiatu mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty. Strzeleckie Powiatowe Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia

22 wrzesień 2014
Z przyjemnością informujemy, że Przedszkole Publiczne Nr 8 drugi raz zostało wyróżnione certyfikatem „Zielona Flaga”, za działalność ekologiczną w roku szkolnym 2013/2014

22 wrzesień 2014
RUSZA KOLEJNA ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW. PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 ZAPRASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA DO AKTYWNEGO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNEJ ZBIÓRCE ELEKTROŚMIECI.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424479