10 czerwiec 2016
W środę, 8 czerwca, odbył się niezwykły festiwal. Uczestniczyły w nim przedszkolaki z Publicznych Przedszkoli: 5, 9 i 10 Strzelcach Opolskich oraz z Przedszkoli w Dziewkowicach (z oddziałami w Warmątowicach i Błotnicy Strzeleckiej) i w Rozmierce (z oddziałem w Suchej).

8 czerwiec 2016
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2016 we Francji i Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro - Przedszkole Publiczne Nr 5 w Strzelcach Opolskich wraz z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym w Strzelcach Opolskich w miesiącu maju 2016r. zorganizowało konkurs plastyczny pod nazwą „Mały Kibic”.

7 czerwiec 2016
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z Grodziska zostały zaproszone do swoich rówieśników z Kadłuba. Były wspólne zabawy integracyjne, konkursy sportowe oraz wiele atrakcji,min. dmuchany zamek, malowanie twarzy, bańki mydlane. Dziękujemy rodzicom z Grodziska za dowiezienie dzieci do naszego przedszkola

7 czerwiec 2016
Turniej rozpoczął się 3 czerwca o godz. 18.00, mecze turniejowe rozegrane zostały na dwóch oświetlonych boiskach: z trawą syntetyczną i boisku treningowym na Stadionie Sportowym MOS w Strzelcach Opolskich.

7 czerwiec 2016
04.06.2016 na hali sportowej w Zdzieszowicach odbył się finał wojewódzki „ KINDER + SPORT” z udziałem trójki uczniów PSP nr 4 : Maciej Włodarczyk, Krzysztof Koteluk i Nataniel Pastuch. Chłopcy wywalczyli sobie awans do tych rozgrywek zajmując czwarte miejsce w półfinale.

6 czerwiec 2016
Uczniowie klas I oraz V Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelcach Opolskich wraz z wychowawcami wzięły udział w programie „Zrób niedźwiedziom przysługę. Edukacja dla zrównoważonego rozwoju w szkołach podstawowych” .

6 czerwiec 2016
W ostatnim czasie szkoła w Suchej może poszczycić się wieloma osiągnięciami na szczeblu wojewódzkim.

6 czerwiec 2016
Uczennice klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej brały udział w gminnym konkursie czytelniczym, który odbył się w piątek 3 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych.

3 czerwiec 2016
XIII Szkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Jana Pawła II” za nami. W tym roku jury - w składzie: Ewa Kotyrba, Krystyna Oliwiak, Marta Szproch - urzekł uczeń Mateusz Białek, który zajął pierwsze miejsce, recytując fragmenty „Tryptyku rzymskiego”.

3 czerwiec 2016
Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla młodych artystów – tak w skrócie wyglądało uroczyste rozdanie nagród podczas finału konkursu „Mały przyjaciel lasu zna leśne zwierzęta”.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423905