„ Żyję zdrowo na sportowo”

7 październik 2016
Dnia 5 października 2016 roku w ramach realizacji projektu prozdrowotnego „ Żyję zdrowo na sportowo” uczniowie klas II-IV wraz z wychowawczyniami pojechali do parku linowego znajdującego się na terenie Parku Miniatur w Olszowej.
Z powodu deszczowej pogody dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych w sali zabaw i gier ruchowych –„ Bajkowy Sad” , gdzie wspinały się po sznurkowych drabinkach, zjeżdżały ze ślizgawek, pokonywały różne przeszkody znajdujące się na wielu piętrach labiryntu oraz nurkowały w basenach z piłkami. Wszyscy uczestnicy bawili się znakomicie, o czym świadczyły roześmiane i rumiane z wysiłku buzie. Zmęczone zabawą dzieci chętnie zasiadły do przygotowanego przez personel posiłku. Uczniowie opuszczali Olszową w doskonałych humorach i deklarowały chęć uczestnictwa w kolejnych takich zajęciach.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-10-07 11:47:57)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424820