Sukces uczennicy z PSP w Dziewkowicach

20 październik 2016
Vanessa Szyszka, uczennica II klasy PSP w Dziewkowicach, znalazła się w gronie 10 laureatów wojewódzkiego konkursu plastycznego.
Uroczysty finał konkursu odbył się 11 października 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Kędzierzynie Koźlu. Imprezę uświetnił program artystyczny nawiązujący tematyką do bezpieczeństwa dzieci w szkole i poza nią, przygotowany przez przedszkolaków oraz uczniów kędzierzyńsko-kozielskiej podstawówki. Organizatorem przedsięwzięcia był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, jego celem zaś było upowszechnienie wśród uczniów wiedzy o bezpieczeństwie. Na konkurs zostało zgłoszonych aż 1168 prac. Dzieci mogły wybrać jeden z 4 tematów: „Moja bezpieczna droga do szkoły”, „Bezpieczna zabawa nad wodą”, „Jestem ostrożny wobec nieznajomych” oraz „Jak bezpiecznie spędzam czas na wsi?”. 10 najlepszych prac zostało opublikowanych w nowej edycji elementarza “Pierwszaki”, przeznaczonego dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-10-20 14:19:02)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424291