19 wrzesień 2014
Po raz 8 drużyna MKS MOS Strzelce Opolskie wystąpiła na Międzynarodowym Turnieju Koszykówki w Holicach odbywającym się w ramach wymiany miast partnerskich, ale po raz pierwszy wygrała ten turniej przywożąc do Strzelec puchar za I miejsce i złote medale.

18 wrzesień 2014
W sobotni poranek 6 września, grupa uczniów klasy VI z ZPO Kadłub wzięła udział w rajdzie rowerowym „Pożegnanie Lata – śladami jemielnickich cystersów”.

18 wrzesień 2014
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zaprasza na konkurs fotograficzny pt. " Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim - II edycja"

17 wrzesień 2014
Na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich zakończono budowę placu zabaw w ramach rządowego programu „Radosna szkoła”. W dniu 16.09.2014 r. zakończono prace odbiorowe.

16 wrzesień 2014
Od września przedszkole jest czynne 8,5 h ,z czego bardzo są zadowoleni pracujący rodzice. W przedszkolu uruchomiono kuchnię z prawdziwego zdarzenia ,gdzie przygotowywane są pyszne posiłki. Cała inwestycja kosztowała ponad 50 tysięcy .Została sfinansowana z budżetu Gminy Strzelce Opolskie.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami składają Panu Burmistrzowi gorące podziękowanie.

15 wrzesień 2014
W środę klasa Ib Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie odbyła rajd pieszy do Suchej. Była to forma zajęć integracyjnych.

12 wrzesień 2014
W Opolu, 9 września 2014 r., w sali konferencyjno-szkoleniowej Urzędu Marszałkowskiego odbyła się VI konferencja „W Trosce o Środowisko” zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

8 wrzesień 2014
„W pogoni za zdrowiem…” pod tym hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie młodzieży z Holic, Druskienikai, Soest i Strzelec Opolskich. Od 1 do 8 sierpnia 2014 roku młodzi ludzie zgłębiali tajniki zdrowego żywienia, sposoby walki z uzależnieniami uczyli się jak aktywnie spędzać wolny czas.

5 wrzesień 2014
Kulminacja XXI Akcji Sprzątanie Świata 2014 „Turysto! Szanuj Środowisko!” nastąpi 19-21 września

1 wrzesień 2014
Z okazji nowego roku szkolnego - życzymy Dzieciom, Uczniom i wszystkim Pracownikom Szkół, by każdy dzień tego roku przynosił radość, by przedszkole i szkoła były miejscem nowych, dobrych doświadczeń, miejscem zdobywania wiedzy i umiejętności służących osobistemu rozwojowi. Życzymy także codziennej satysfakcji z podejmowanych działań i wspaniałych - służących wspólnemu dobru - relacji między wszystkimi uczestnikami szkolnego życia.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424684