4 grudzień 2012
Zapraszamy na otwarcie sezonu na strzeleckim "Białym Orliku" przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 7 w Strzelcach Opolskich - 5 grudnia 2012 roku , godz. 15:00

4 grudzień 2012
23 listopada 2012 r. w Przedszkolu Publicznym w Osieku obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci w tym dniu radością przyszły do przedszkola razem ze swoim pluszowym przyjaciółmi. W naszym przedszkolu pojawiło się więc mnóstwo misiów. Świętowanie rozpoczęliśmy od przygotowania "misiowych czapeczek", które potem każdy przedszkolaczek mógł założyć, by świętować razem z misiem.

3 grudzień 2012
Dnia 30.11.2012 uczniowie klasy II z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szymiszowie, wraz ze swoją wychowawczynią panią Bożeną Bilińską, w ramach pielęgnowania tradycji wykonały wieńce adwentowe. Jest to już coroczny zwyczaj wychowanków pani Bożeny, a wykonane przez dzieci wieńce towarzyszą im w domach podczas całego okresu oczekiwania na przyjście Zbawiciela.

30 listopad 2012
15 listopada 2012 w Zespole Placówek Oświatowych w Kadłubie zorganizowany został "Dzień Eksperymentu". W powstałych specjalnie 7 mini laboratoriach: ENERGIA, MIKROŚWIAT, ŚWIAT W 3D, POWIETRZE, WODA, RÓWNOWAGA i RUSZ GŁOWĄ można było dotknąć najnowszych technologii oraz praktycznie uczestniczyć w wykonywanych eksperymentach.

30 listopad 2012
26 listopada 2012 r. z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Strzelcach Opolskich odbyła się uroczystość ku czci poczciwego, starego misia. Dzieci w tym dniu z wielką radością przyszły do przedszkola trzymając w ramionach swojego pluszowego przyjaciela.

29 listopad 2012
Bardzo się cieszymy, że znowu nasz wychowanek odniósł sukces. Tym razem z konkursie plastycznym „NASZA GMINA – CZYSTA GMINA” organizowanym przez Strzeleckie Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej i Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich - Remigiusz Broncel zdobył II miejsce.

23 listopad 2012
Dwa projekty Strzeleckiego Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji Lokalnej zdobyły nagrody w konkursie „Odnowa wsi szansą dla opolskiej młodzieży” i znalazły się wśród 20 najlepszych nagrodzonych przez Zarząd Województwa Opolskiego.

23 listopad 2012
W ramach edukacji ekologicznej nasi wychowankowie odwiedzali las i gromadzili leśne "skarby" z których potem grupa maluszków wykonała "Jesiennego skrzata". Skrzat zdobył uznanie na ogólnopolskim konkursie plastyczny zorganizowanym przez Przedszkole nr 8 w Gnieźnie i zdobył zaszczytne I miejsce. Jak zwykle potwierdziło się że pomysłowość naszych wychowanków pod inspiracją nauczycielki Pani Małgorzaty Gabor dało niesamowity efekt.

21 listopad 2012
Dyrekcja , nauczyciele i społeczność uczniowska Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Strzelcach Opolskich zapraszają przyszłych uczniów wraz z rodzicami na Dzień Otwarty w Szkole pod hasłem "Tęczowa Siódemka" - 29 listopada 2012r.

19 listopad 2012
Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Łyżka, łyżce powiedziała jaka bajkę dziś widziała” zorganizowany był przez Miejskie Przedszkole nr 50 w Sosnowcu. Celem konkursu było wykonanie kukiełki wykorzystując drewniane akcesoria kuchenne. Kukiełka miała przedstawiać postać z ulubionej bajki dzieci bądź wiersza. Michał lat 4 z grupy maluchów wykonał z drewnianej łyżki kuchennej żabkę z bajki pt. "Księżniczka i żaba" W kategorii dzieci 3-4 letnich praca Michałka zdobyła III miejsce.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420452