Spotkanie z autorem książek dla dzieci

23 styczeń 2013
Skąd się biorą bajeczki dla dzieci? Na to pytanie odpowiedzi udzieliła Pani Bogusława Hodyl autorka, którą gościliśmy na zaproszenie filii biblioteki publicznej w Przedszkolu Publicznym w Dziewkowicach.
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania się z kilkoma dziełami wspomnianej autorki, po czym obejrzeliśmy sztukę pt.: „Strach na wróble”, której tematyka obejmuje głównie upływ czasu. Oglądając przedstawienie, dzieci miały możliwość utrwalenia sobie nazw min.: pór roku, miesięcy i dni tygodnia. Poznały również kalendarz i podstawowe jednostki czasu. Zabawne dialogi aktorów, barwna scenografia, piosenki wykonywane na żywo z profesjonalnym podkładem muzycznym oraz dobry kontakt dostarczyły dziecięcej publiczności ogromnej zabawy i wspaniałych przeżyć.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-01-23 07:34:24)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-01-23 07:36:06)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421841