Dzień Babci i Dziadka w Dziewkowicach

29 styczeń 2013
We wtorek, 22 stycznia, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Frekwencja dopisała, bo babcie i dziadkowie są niezawodni i na ich obecność można zawsze liczyć. Była dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Szanujemy ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość i ogromne doświadczenie życiowe.
Seniorzy, jak zwykle, nie zawiedli, tłumnie przybyli na nabożeństwo i spotkanie z wnukami. Dzieci ze szkoły podstawowej, pod opieką nauczycieli i rodziców, zaprezentowały wiersze oraz piosenki, a klasy starsze przedstawienie teatralne pt. „W poszukiwaniu szczęścia”.

Swoim występem uświetniły uroczystość dzieci uczęszczające do świetlicy wiejskiej, śpiewając przygotowane wraz z opiekunką pieśni. Na widok występujących wnuków, na twarzach gości pojawił się uśmiech, radość i wzruszenie.
 Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami.

Jeszcze raz wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-01-29 12:54:06)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421756