20 sierpień 2013
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie dzieci uczęszczających do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Strzelce Opolskie Informujemy ,że koszt każdej - wykraczającej ponad bezpłatne pięć godzin - rozpoczętej godziny ponosi rodzic dziecka. Wysokość tej opłaty wynosi 1 zł za godzinę!

7 sierpień 2013
Do pobrania są listy z wynikami naboru uzupełniającego do projektu pn. Inwestycja w edukację przedszkolną nr POKL.09.01.01-16-005/12 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty.

17 lipiec 2013
Przedszkole Publiczne nr 10 w Strzelcach Opolskich, realizator projektu pn. Inwestycja w edukację przedszkolną nr POKL.09.01.01-16-005/12 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty ogłasza nabór dzieci w wieku 3 -4 lat do oddziału przedszkolnego (6 wolnych miejsc)

2 lipiec 2013
I cóż powiecie na to, Że już się zbliża lato? (Jan Brzechwa : Przyjście lata) ... Wszystkim Uczniom, ich Nauczycielom i Rodzicom składamy życzenia udanych - pełnych słońca i radosnych chwil - wakacji. Życzymy, aby były one pięknym podsumowaniem starego i początkiem nowego roku szkolnego!

2 lipiec 2013
Są już wyniki naboru uzupełniającego do Projektu "Aktywny powrót Mam do pracy" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet I. Zatrudnienie i integracja społeczna; Działanie 1.5 Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego.

27 czerwiec 2013
W ramach działań proekologicznych grupa starszaków z Przedszkola Publicznego Nr 8 w Strzelcach Opolskich realizowała projekt: „Mały turysta – przyjacielem przyrody”. Przy współpracy Ośrodka Edukacji Ekologicznej przy Parku Krajobrazowym Góra Św. Anny dzieci uczestniczyły w Rajdzie pieszym na Górę Św. Anny.

25 czerwiec 2013
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach 24 czerwca 2013 r. odbyły się szkolne igrzyska sportowe promujące różne formy ruchu na świeżym powietrzu. Szkolny dzień sportu zorganizowano w ramach realizowanego w szkole projektu profilaktycznego „Żyj zdrowo na sportowo” finansowanego z GKRPA.

25 czerwiec 2013
14 czerwca 2013 r. dzieci z grupy V z Przedszkola Publicznego Nr 8 w Strzelcach Opolskich wraz z nauczycielkami wyjechały do „Smoczej Jamy”- bajlandii dla dzieci w Opolu, aby uroczyście zakończyć rok szkolny i pożegnać „starszaków”.

24 czerwiec 2013
Konkurs plastyczny "Las w zimowych barwach", którego celem była prezentacja możliwości twórczych dzieci w dziedzinie plastyki , rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej przyrodą i lasem oraz popularyzacja śląskich lasów, organizowany jest przez Nadleśnictwo Rudziniec przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Gliwicach pod Honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej został rozstrzygnięty ...

19 czerwiec 2013

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)