Wystawa prac plastycznych pt. „ Zabawy plastyczne”

27 wrzesień 2013
W dniu 13 września w Strzeleckim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy prac plastycznych pt. „Zabawy plastyczne”. Autorami prac są uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kadłubie. Wernisaż prezentuje dzieła wykonane w różnych technikach: rysunek, malarstwo, grafikę, kolaż oraz wydzieranki.

Na otwarcie wystawy przybyli twórcy prac wraz ze swoimi rodzinami. Nie  zabrakło też  pani sołtys i radnej z Kadłuba Gabrieli Puzik oraz  pani dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania Lilianny Smaga i pani dyrektor ze Szkoły Podstawowej z Suchej Teresy Furman.
Pani Wioletta Myśliwy dyrektor ZPO w Kadłubie oraz pani Violetta Zalejska dyrektor SOK dokonały uroczystego otwarcia V już wystawy, po którym na zgromadzonych czekał smaczny poczęstunek.

Organizatorem i pomysłodawcą wernisażu jest pani Barbara Macygon, na co dzień nauczyciel plastyki w ZPO w Kadłubie.

Wystawę można obejrzeć do końca września.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-09-27 07:13:10)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423298