17 luty 2014
Już po raz trzynasty w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbyły się rozgrywki koszykarskie dziewcząt. W zmaganiach wzięły udział uczennice z Kotulina, Krasiejowa, Kadłuba i Suchej. Tradycyjnie koszykarki walczyły o puchar ufundowany przez absolwentkę szkoły w Suchej – Gabrielę Mrohs-Czarkawską – reprezentantkę Polski i medalistkę mistrzostw Niemiec.

17 luty 2014
Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie mieli okazję uczestniczyć w ciekawej lekcji z biologią na żywo. W poniedziałek 10 lutego 2014r. na zaproszenie nauczycielki biologii Małgorzaty Szlagi przyjechała do szkoły z programem poświęconym gadom pedagog oraz serpentolog z Krakowa, pani Magdalena Bruzda.

12 luty 2014
Z przyczyn technicznych (awaria agregatu) Biały Orlik przy PSP nr 7 jest nieczynny. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o ponownym uruchomieniu lodowiska. Przepraszamy za utrudnienia.

31 styczeń 2014
W dniu 30.01.2014r. w Opolu odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich ‘2013. Z radością informujemy, że Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kadłubie zajęła III miejsce w klasyfikacji generalnej i IV miejsce w klasyfikacji lekkiej atletyki.

31 styczeń 2014
Miła wiadomość obiegła przedszkole, o zajęciu I miejsca w konkursie plastyczno - literackim przez grupę dzieci z oddziału zamiejscowego w Warmątowicach oraz III miejsca przez grupę dzieci z oddziału zamiejscowego w Błotnicy.

30 styczeń 2014
Burmistrz Strzelec Opolskich wraz ze Strzeleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej zaprasza do wspólnej zabawy i ogłasza konkurs plastyczny pn. „Generał Zaruski”

30 styczeń 2014
Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania ogłasza Samorządowy Konkurs Nastolatków „ OŚMIU WSPANIAŁYCH”

28 styczeń 2014
24 stycznia w szkołach naszego województwa obchodzony był Wojewódzki Dzień Lekkiego Tornistra. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzelcach Opolskich, postanowili także uczcić ten dzień.

9 styczeń 2014
8 stycznia 2014 r. drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Strzelcach Opolskich rozegrała w Dobrzeniu Wielkim jeden z czterech półfinałów wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt. Ostatecznie zajęła III miejsce.

9 styczeń 2014
Okres bożonarodzeniowy to czas radości, śpiewania kolęd, a dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach i oddziałów w Błotnicy i Warmątowicach to także czas tworzenia szopek. Już po raz kolejny przedszkolaki wzięły udział tym razem w V Międzynarodowej Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych pt. „ Moja Szopka” odnosząc sukcesy w postaci II miejsca dla przedszkolaków z oddziału w Warmątowicach oraz III miejsca dla szopek wykonanych przez dzieci z Dziewkowic i oddziału w Błotnicy.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422893