Konkurs plastyczny „Chcąc żyć zdrowo odżywiajmy się prawidłowo” rozstrzygnięty !

2 kwiecień 2014
Na gminny konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach "Chcąc żyć zdrowo odżywiajmy się prawidłowo” wpłynęło wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi przez dzieci w wieku 3-4 i 5-6 lat. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia poprzez wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

Komisja konkursowa oceniała oryginalne wykonanie, inwencję twórczą autorów, wykorzystane materiały plastyczne  oraz wiek uczestników i wyłoniła laureatów na następujących kategoriach wiekowych:

KATEGORIA 3-4 latki

MIEJSCE I: Nadia Gawlik  Przedszkole Publiczne w Kadłubie -oddział w Grodzisku

MIEJSCE II: Lena Golec  Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach oddział w Błotnicy

MIEJSCE III: Milena Ploch  Przedszkole Publiczne w Rozmierce – oddział Rozmierz

KATEGORIA 5-6 latki

MIEJSCE I: Kasia Langer   Przedszkole Publiczne w Kadłubie

MIEJSCE II:Marta Skowronek    Przedszkole Publiczne w Rozmierce – oddział Sucha

MIEJSCE III: Weronika Kała   Przedszkole Publiczne w Kadłubie -oddział w Grodzisku

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Dziękujemy również za propagowanie zdrowego stylu życia w aspekcie zdrowego odżywiania się.

Serdeczne podziękowania i słowa uznania przekazujemy wszystkim nauczycielom pod kierunkiem których wykonane zostały prace.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-04-02 12:38:51)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424526