Giełda Szkół

21 marzec 2014
We współczesnym świecie wybór właściwej drogi życiowej nie jest łatwy. Młodzież musi podjąć jedną z ważniejszych w swoim życiu decyzji - decyzję o wyborze szkoły. Dyrekcja PG Szymiszów stara się ułatwić uczniom decyzję i z tego powodu w wtorek - 18 marca, zorganizowała tzw. giełdę szkół.

W naszej szkole ugoszczono ok. 10 szkół ponadgimnazjalnych którzy zaprezentowali bogatą ofertę edukacyjną swoich szkół skierowaną do przyszłych absolwentów gimnazjum. Reprezentanci szkół przygotowali prezentacje multimedialne oraz przekazali uczniom ważne słowa dotyczące kształcenia w ich szkołach. Nasi uczniowie zostali obdarowani ulotkami informacyjnymi, dzięki którym łatwiej będzie im dotrzeć do szkoły, która wzbudziła ich zainteresowanie.

Życzymy przyszłym absolwentom jak najlepszych dla nich decyzji przy wyborze dalszej szkoły. :)

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-03-21 07:54:11)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424730