22 grudzień 2014
14 grudnia społeczność szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zebrała się w sali gimnastycznej, by w ciepłej, świątecznej atmosferze spędzić razem popołudnie. W tym dniu wszyscy zaprezentowali efekty swych bożonarodzeniowych starań.

18 grudzień 2014
„Planeta Energii” jest ogólnopolskim programem edukacyjnym skierowanym do nauczycieli i uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci wiedzy nt. energii elektrycznej – źródeł jej wytwarzania, roli w codziennym życiu oraz niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą nieprawidłowe korzystanie z urządzeń elektrycznych i nierozważne zachowanie w pobliżu obiektów energetycznych

11 grudzień 2014
W dniu 5 grudnia 2014 r. odbył się XI Konkurs Kolęd w Języku Niemieckim „Es weihnachtet” organizowany corocznie w Warmątowicach przez PSP w Błotnicy Strzeleckiej.

10 grudzień 2014
Strzelecki Biały Orlik przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 zaprasza! Rozpoczęcie sezonu łyżwiarskiego dnia 12 grudnia o godzinie 16:00

8 grudzień 2014
W tym roku po raz pierwszy Przedszkole Publiczne w Kadłubie zorganizowało Gminny Konkurs Plastyczny pt”Kartki Bożonarodzeniowe”dla dzieci 5,6 letnich. W konkursie wzięło udział 36 dzieci z naszych przedszkoli.

8 grudzień 2014
Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich we współpracy z Międzyszkolny Ośrodkiem Sportowym w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Popularyzacja sportu i aktywności ruchowej wśród zawodników MKS-u Strzelce Opolskie i mieszkańców Strzelec Opolskich tradycyjnie jak co roku 7 grudnia 2014r. zorganizował Mikołajkowy Turniej Koszykówki dla najmłodszych zawodników klubowych sekcji koszykówki

8 grudzień 2014
Rafał Nocoń uczeń czwartej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zdobył wyróżnienie w XXI Regionalnym Konkursie Literackim „Ze Śląskiem na ty” organizowanym przez Łubniański Ośrodek Kultury pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego.

8 grudzień 2014
W dzień Barbórki uczniowie klas I – III z PSP w Suchej wzięli udział w spotkaniu z emerytowanym górnikiem - panem J. Kaczmarczykiem z Suchej. Górnik ubrany był w piękny, galowy mundur, na jego czapce, która poprawnie nazywa się czako, lśnił bordowy pióropusz z kogucich piór.

3 grudzień 2014
7 listopada to dzień drugiego śniadania. ZPO Kadłub po raz kolejny przystąpił do programu Śniadanie Daje Moc i uczcił ten dzień przygotowywaniem wspólnego, a przede wszystkim zdrowego posiłku w poszczególnych klasach. Wcześniej przeprowadzono w klasach rozmowy o tym, jakie śniadanie jest zdrowe.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424590