9 grudzień 2019
6 grudnia w ramach projektu profilaktycznego "Strzeleckie NIE HEJTUJE" odbył się po raz piętnasty konkurs kolęd w j. niemieckim „ Es weihnachtet”. Głównym celem konkursu jest integracja młodzieży uczącej się języka niemieckiego, popularyzacja i pogłębienie znajomości j. niemieckiego z położeniem akcentu na znajomość kolęd i tradycji bożonarodzeniowych.

9 grudzień 2019
W piątek 22 listopada kl. VI a z PSP4 miała okazję zwiedzić Coroplast. Wejście na zakład zaczęło się od szkolenia bhp w sali konferencyjnej. Uczniowie spotkali się z pracownikami biurowymi, którzy opowiadali im o działalności firmy, jej globalnym zasięgu, odpowiedzialności za terminowe wykonanie zlecenia oraz systemem FIFO (first in - first out).

9 grudzień 2019
5 grudnia 2019 r., w ramach obchodów Światowego Dnia Wolontariusza, odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 XV Minikonferencja Szkolnego Wolontariatu pod hasłem: „Różne oblicza ubóstwa”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: UMiG , GZOJ, ŚDS, DPS, „Barki”, liderzy „Szlachetnej Paczki” oraz wolontariusze ze szkół z terenu powiatu strzeleckiego wraz z opiekunami.

9 grudzień 2019
Zapraszamy do galerii zdjęć z otwarcia lodowiska.

5 grudzień 2019
3 XII odbyła się X Olimpiada Sportowa Przedszkolaków .W imprezie wzięło udział 350 przedszkolaków z naszej Gminy.

5 grudzień 2019
Żaklina Goj, uczennica klasy I Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym w kategorii uczniów klas I-IV „ Krew darem życia-ratujmy razem”.

3 grudzień 2019
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Strzelcach Opolskich zgłosiła projekt edukacyjny "Ścieżka Sensoryczna do ćwiczenia i zabawy" do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Projektanci edukacji" organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era dla kreatywnych uczniów i nauczycieli.

3 grudzień 2019
Podczas VII Mistrzostw Szkół Wiejskich Gminy Strzelce Opolskie w pływaniu dwa pierwsze miejsca zajęła uczennica klasy VII Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach-Dominika Wycisk

2 grudzień 2019
Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich tradycyjnie już w okresie świątecznym zorganizowali dla sześciu drużyn ze Strzelec Op., Siechnic, Sosnowca, B-Białej i Otmuchowa Mikołajkowy Turniej Koszykówki. Turniej odbył sie w hali sportowej PSP nr 1 w Strzelcach Op.

27 listopad 2019
Przedszkole Publiczne Nr 10 zakwalifikowało się do projektu "Niewidomy kolega? Mój dobry przyjaciel, a ja już wiem jak mu pomagać".

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418397