27 styczeń 2020
Od wielu już lat w kalendarz uroczystości szkolnych Zespołu Placówek Oświatowych w Suchej na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość przygotowywana jest przez uczniów klas I – III.
23 stycznia wnuczęta zaprezentowały się w pięknych inscenizacjach, wierszach i piosenkach. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała także pokazy taneczne. Nie obyło się bez życzeń od Pani Dyrektor Teresy Furman, która nie szczędząc ciepłych słów, życzyła Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Babcie i Dziadkowie nie żałowali pochwał dla swoich wnuków, a panie wychowawczynie zgodnie orzekły, że Dziadkowie są najmilszymi odbiorcami sztuki dziecięcej. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem i kanapkami przygotowanymi przez mamy.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli tak dumni ze swych wnuków, jak w tym dniu.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2020-01-27 07:34:56)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418674