Dyskoteka karnawałowa dla klas V - VIII w PSP Szymiszów

29 styczeń 2020
21 stycznia 2020 roku Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową dla uczniów klas V-VIII, która dzięki gościnności pana Jerzego Bieniasa, odbyła się w „Klubie pod Dębem”. Swoją obecnością zaszczycili nas Joker, Drakula, uciekinier więzienny, żołnierz, czarownica i wielu innych wielkich osobistości.
Nasza dyskoteka nie mogłaby się odbyć bez konkursów. Każdy miał szansę zdobyć nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Jednym z najbardziej lubianych przez uczniów jest zabawa: „Krzesełka”, która zawsze wywołuje wiele emocji i radości. Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie, który w tym roku wygrała uczennica klasy VII – Julia Piontek, a spośród chłopców, pierwsze miejsce zajął uczeń klasy V – Aleksander Piontek. Gratulacje!!!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2020-01-29 07:15:09)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418330