30 styczeń 2013
Uczniowie PSP w Dziewkowicach ferie zimowe rozpoczęli balem karnawałowym, który odbył się 28. 01 2013 r. w świetlicy wiejskiej w Dziewkowicach. Impreza środowiskowa dla dzieci została zorganizowana przez panią sołtys Lidię Tarlińską, Radę Rodziców i nauczycieli PSP w Dziewkowicach.

30 styczeń 2013
W okresie ferii zimowych - od 28 stycznia do 1 lutego 2013 roku - Publiczne Szkoły Podstawowe i Publiczne Gimnazja przygotowały dla dzieci i młodzieży wiele atrakcyjnych form wypoczynku zimowego. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty!

29 styczeń 2013
We wtorek, 22 stycznia, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Frekwencja dopisała, bo babcie i dziadkowie są niezawodni i na ich obecność można zawsze liczyć. Była dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Szanujemy ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość i ogromne doświadczenie życiowe.

25 styczeń 2013
W ramach realizacji ogólnopolskiego programu „Nasza szkoła chroni ptaki” uczniowie z suskiej szkoły wybrali się do Muzeum Czynu Powstańczego na Górze Św. Anny. Oddział przyrodniczy tego muzeum to częsty cel wyjazdów uczniów. Można tam podziwiać nie tylko niezwykłe kolekcje zwierząt czy roślin, ale również obrączkować ptaki. Właśnie to wydarzenie było nie lada przeżyciem dla dzieci, które mogły oglądać z bliska i rozpoznawać gatunki ptaków.

23 styczeń 2013
Skąd się biorą bajeczki dla dzieci? Na to pytanie odpowiedzi udzieliła Pani Bogusława Hodyl autorka, którą gościliśmy na zaproszenie filii biblioteki publicznej w Przedszkolu Publicznym w Dziewkowicach.

18 styczeń 2013
Dnia 15 stycznia 2013 w Zespole Placówek Oświatowych w Kadłubie odbyło się spotkanie z panią Jolantą Szatkowską, inspektorem do spraw odpadów WYDZIAŁU OCHRONY ŚRODOWISKA w Gminie Strzelce Opolskie. Spotkanie to odbyło się w ramach konkursu Drugie Życie Elektrosmieci .

17 styczeń 2013
Twórczość plastyczna to jedno z wielu zainteresowań uczniów szkoły w Suchej, którzy swoje talenty rozwijają poprzez udział w kole plastycznym, a także w niedawno zakończonych warsztatach „Odkryj w sobie artystę” w ramach projektu „Aktywna Generacja”. Projekt był realizowany jako zadanie publiczne „Postaw na Rodzinę” wspólnie ze Strzeleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej.

17 styczeń 2013
Szanowni Uczniowie!, Szanowni Rodzice Uczniów! Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 zamierza zorganizować zimowisko dla uczniów! Czeka wiele atrakcji!

15 styczeń 2013
Dnia 1 stycznia 2013 roku został otwarty Żłobek w Strzelcach Opolskich przy ulicy Wyszyńskiego 14, zgodnie z założeniami projektu „Aktywny powrót Mam do pracy” nr POKL.01.05.00-00-00-238/12. Do Żłobka zostało przyjętych 90 dzieci.

15 styczeń 2013
W ramach działalności Szkolnego Koła Caritas w szkole w Suchej, odbyło się spotkanie z misjonarzem z Góry Św. Anny Ojcem Krystianem. Przebywał on kilkanaście lat w zachodniej Afryce w Burkina Faso, gdzie jest największy współczynnik analfabetyzmu na świecie. W czasie spotkania ojciec przybliżył codzienne życie tamtejszych dzieci.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420571