Nasi uczniowie w finałach w Warszawie!

20 marzec 2013
Dwie uczennice z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 wezmą udział w finałach ogólnopolskiego konkursu polonistycznego w Warszawie! W dniach 26-27 kwietnia zmierzą się z uczniami z całej Polski!
 Laura Piontek, uczennica kl. V b zakwalifikowała się do finału IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.

Magdalena Jendrosek, uczennica kl. IV a zakwalifikowała się do finału V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.

Obie uczennice już wykazały się ogromną wiedzą, rozwiązując trudne zadania w 1.i 2. etapie konkursu.

Organizatorem konkursów jest Centrum Edukacji Humanistycznej „Logos”. Finały odbędą się w Warszawie, w Polskiej Akademii Nauk.

Trzymajmy kciuki!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-03-20 07:56:52)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422464