11 kwiecień 2014
Witaminki były przewodnim tematem Gminnego Przeglądu Inscenizacyjnego „ Witaminki, Witaminki kochają je przedszkolaki z naszej Gminki” który się odbył 9 kwietnia 2014 w Strzeleckim Domu Kultury. Przegląd zorganizowany przez Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach wraz z oddziałem zamiejscowym w Błotnicy Strzeleckiej objęty był patronatem Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Strzelcach Opolskich.

9 kwiecień 2014
4 kwietnia w gościnne mury Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zawitały najlepsze drużyny koszykarskie w województwie. Odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Dziewcząt . Brały w nim udział zespoły z Karłowic, Pokoju i Dalachowa oraz drużyna gospodarzy.

8 kwiecień 2014
7. kwietnia 2014r. w PSP Sucha odbyły się gminne eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn w kategorii szkół podstawowych oraz 3 gimnazja. Trzyosobowe zespoły rywalizowały w teście wiedzy, umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz na rowerowym torze przeszkód.

8 kwiecień 2014
UWAGA! RUSZA KOLEJNA ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW. PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 8 ZAPRASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA DO AKTYWNEGO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNEJ ZBIÓRCE ELEKTROŚMIECI.

3 kwiecień 2014
W Przedszkolu Publicznym Nr 8 w Strzelcach Op. w ramach projektu ekologicznego został zorganizowany gminny konkurs plastyczno- techniczny pt. „ZWIERZAKI- ŚMIECIAKI” finansowany przez Gminny Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej...

2 kwiecień 2014
Na gminny konkurs plastyczny organizowany przez Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach "Chcąc żyć zdrowo odżywiajmy się prawidłowo” wpłynęło wiele ciekawych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi przez dzieci w wieku 3-4 i 5-6 lat. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia poprzez wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

24 marzec 2014
Podczas tegorocznej Gali Lauri 2014 organizowanej już po raz szósty przez Powiat Strzelecki, która odbyła się 22 marca 2014 roku, zostały przyznane nagrody w kategorii "Najlepszy Uczeń Powiatu Strzeleckiego 2013". Lauretką w kategorii szkół podstawowych została uczennica Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich - Zofia Mehlich. Zosiu, cała Społeczność Szkolna składa Tobie i Twoim Rodzicom gratulacje.

21 marzec 2014
We współczesnym świecie wybór właściwej drogi życiowej nie jest łatwy. Młodzież musi podjąć jedną z ważniejszych w swoim życiu decyzji - decyzję o wyborze szkoły. Dyrekcja PG Szymiszów stara się ułatwić uczniom decyzję i z tego powodu w wtorek - 18 marca, zorganizowała tzw. giełdę szkół.

19 marzec 2014
7 marca uczniowie klasy II A Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie, uczestniczyli po raz kolejny w zajęciach laboratoryjnych odbywających się w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Opolskiego.

18 marzec 2014
W dniu 17.03.2014r. w Zespole Placówek Oświatowych odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach udział wzięły następujące drużyny: ZS Lisięcice, ZS Chróścice, PSP Jemielnica i ZPO Kadłub. Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424003