Konkurs Ekologiczny w PSP 4

30 kwiecień 2014
22 kwietnia 2014r. w PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich odbył się Konkurs Ekologiczny dla klas I – III szkół podstawowych gminy Strzelce Opolskie.
Na konkursie obecni byli zaproszeni goście: sekretarz gminy p. Magdalena Żelazna, zastępca dyrektora GZOiW p. Lilianna Smaga oraz metodyk edukacji wczesnoszkolnej p. Katarzyna Przybyszewska. Tegoroczna XIV edycja konkursu przebiegała pod hasłem: „Kto odpady segreguje na nagrodę zasługuje”. Głównym celem konkursu było kształtowanie aktywnej postawy wobec zadań i problemów ekologicznych. W konkursie wzięli udział uczniowie w trzyosobowych zespołach (uczeń klasy I, II i III) następujących szkół: PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 4, PSP nr 7, PSP Sucha, PSP Błotnica, PSP Szymiszów, ZPO Kadłub, ZPO Kalinowice. Uczestnicy konkursu mieli do wykonania 7 zadań ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska w naszej gminie oraz pożyteczności pszczół. W konkursie nie było drużyn przegranych, każdy uczestnik otrzymał nagrodę. Sponsorem wszystkich nagród była Gmina Strzelce Opolskie.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-04-30 20:20:46)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424828