27 październik 2014
To temat tegorocznych obchodów „ Dnia Patrona” w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie.

27 październik 2014
Mateusz Kała uczeń klasy drugiej Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej otrzymał wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym w Brzegu. Mateusz opowiadał piękną legendę o powstaniu Strzelec Opolskich. W swej narracji promował nasze miasto powiatowe i gminne – Strzelce Opolskie.

24 październik 2014
W dniu 23 października 2014 roku w Okręgowej Siedzibie Ligi Ochrony Przyrody w Opolu odbyło się wojewódzkie podsumowanie konkursu na "Najlepiej Pracujące Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody ".

23 październik 2014
Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się we wtorek, 14 października w sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury. W tym roku gminne święto edukacji przebiegało pod hasłem powrotu do zakurzonych już tradycji Dnia Nauczyciela.

22 październik 2014
W dniu 17 października 2014 roku odbyło się uroczyste pasowanie 56 pierwszoklasistów. Pierwszaki, aby zostać pasowanym na ucznia PSP nr 2 , musiały zaprezentować się w wierszach, piosenkach, tańcach.

22 październik 2014
W dniu 26 września 2014 roku obchodzony był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna mająca na celu przypomnienie sobie tabliczki mnożenia. Patrol Matematyczny wyposażony w losy z działaniami matematycznymi wyruszył w teren, aby zrealizować zadanie, którego główne motto akcji brzmiało "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają".

17 październik 2014
Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej, która w minionym roku szkolnym zdobyła mistrzostwo województwa w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i reprezentowała nasze województwo w Finale Krajowym, rozpoczyna swoje przygotowania do kolejnego konkursu.

16 październik 2014
W środę 15 października w PG w Szymiszowie nauczyciele i uczniowie zostali zaproszeni na apel z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Szlaga.

16 październik 2014
Dzień Edukacji Narodowej w suskiej szkole to tradycyjne już spotkanie na uroczystej akademii wszystkich nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, uczniów, Rady Rodziców i Emerytów. To wyjątkowy czas na chwilę refleksji i na podziękowania za pracę, zaangażowanie, życzliwość i serdeczność wyrażaną w różny sposób w stronę nauczycieli, społeczności szkolnej czy też przyjaciół szkoły.

14 październik 2014
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424756