Sukces oddziałów zamiejscowych Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach !

9 styczeń 2015
Wielką radością była informacja o wygranej w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski w Opolu pt. "Zbieraj baterie - chroń środowisko". Laureatami zostały oddziały zamiejscowe w Warmątowicach i Błotnicy Strzeleckiej.
W kategorii - placówka, która nazbierała najwięcej baterii z przeliczeniem na jednego przedszkolaka  oddział w Warmątowicach zdobył 1 miejsce, a oddział w Błotnicy 2 miejsce.  W następnej kategorii przedszkole, które nazbierało najwięcej baterii ogółem - oddział w Warmątowicach zdobył 1 miejsce. Wychowanek  Patryk Wijatyk zdobył 1 miejsce w kategorii - przedszkolak, który nazbierał największą ilość baterii. Były też wyróżnienia dla Leny Karpińskiej i Marty Polowczyk z Błotnicy oraz Blanki Bachta i Agaty Nowak z Warmątowic.  Z zebranych w konkursie ponad 14 ton baterii, ok 4 tony to były baterie zabrane przez nasze przedszkole. Do akcji włączyli się rodzice oraz społeczność wiejska.

Oddziały wzbogaciły bazę o sprzęt elektroniczny, pomoce dydaktyczne  i sprzęt sportowy.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2015-01-09 13:04:20)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425454