1 czerwiec 2015
Hania Proksa - uczennica klasy drugiej Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zajęła pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym i drugie miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym, organizowanym w PSP w Jemielnicy.

25 maj 2015
Tegorocznym gospodarzem i współorganizatorem XXI Międzygminnego Konkursu Ortograficznego o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kolonowskiem

25 maj 2015
Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizowali już po raz XII Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”. Turniej odbył się w dniach w dniach 15-17 maja 2015r. w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich z udziałem drużyn z czeskich Holic, Wrocławia, Wałbrzycha, Bytomia, Strzelec Opolskich oraz Rudy Śląskiej

25 maj 2015
W ramach Ogólnopolskiego Programu Ożywić Pola klasa piąta z opiekunami P. Klaudią Nocoń i P. Janem Zubkiem Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej wyjechała na rajd rowerowy do Gospodarstwa Szkółkarskiego w Kalinowie

20 maj 2015
Od 18.05.2015 r. uczniowie PSP w Błotnicy Strz. i ZPO Kalinowice przebywają na Zielonej Szkole w Babiogórskim Parku Narodowym, sponsorowanej w całości przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, w ramach środków pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii.

19 maj 2015
Izba Rzemieślnicza w Opolu organizowała etap regionalny konkursu „Jakie znasz zawody?”. Celem konkursu jest kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i wspieranie założeń dydaktyczno-wychowawczych programu wychowania przedszkolnego.

14 maj 2015
Do tegorocznej jubileuszowej XV edycji Międzygminnego Konkursu Ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii dla gimnazjalistów zgłoszono najlepszych przedstawicieli gmin: Izbicko, Kolonowskiego, Ujazdu, Zawadzkiego i Strzelec Opolskich. W zmaganiach ortograficznych uczestniczyło piętnastu uczniów z ośmiu szkół.

12 maj 2015
W dniach 15 - 17 maja 2015 serdecznie zapraszamy na XII Turniej Koszykówki Młodzików "Wspólna Europa"

11 maj 2015
Cztery miasta, 22 dni i ponad sto spotkań literackich to Festiwal Literatury dla Dzieci 2015. Właśnie został zainaugurowany w Krakowie!

4 maj 2015
24 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy I wraz z wychowawcą Krystyną Majnusz i panią Dyrektor Agnieszką Sobczyk wybrali się do Teatru Lalki i Aktora w Opolu na warsztaty teatralne w ramach udziału w projekcie Fascynujący Świat Nauki i Technologii.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424498