Ciepły grudzień w szkole w Suchej

5 styczeń 2016
Nie tylko wysokie temperatury grudniowe sprzyjały ciepłemu nastrojowi w suskiej szkole. Zadbała o to cała społeczność szkolna. Ten świąteczny miesiąc był bardzo bogaty w wydarzenia sprzyjające miłym spotkaniom.
Najpierw uczniów odwiedził Święty Mikołaj. Cieszyli się jego obecnością i podarkami, które przyniósł. Wszyscy mogli poznać radość obdarowywania innych, ponieważ włączyli się w akcję „Szlachetna paczka”. 13 grudnia Rada Rodziców już po raz drugi zainicjowała spotkanie przedświąteczne pod nazwą „Jedna taka niedziela w roku”. Jego celem było przedświąteczne spotkanie uczniów, ich rodzin i pracowników szkoły. Dzieci i nauczyciele zadbali o oprawę artystyczną spotkania, a rodzice o akcenty kulinarno-świąteczne. Zwieńczeniem grudniowych przyjemności były „Jasełka na wesoło”, które uczniowie zaprezentowali podczas szkolnego spotkania – 22 grudnia. Były to ostatnie godziny spędzone w szkole w roku 2015. Ich wymowa była bardzo optymistyczna – młodzi artyści przekonali widzów, że nawet mały diabełek może się zmienić i wybrać właściwą drogę życiową.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-01-05 11:40:23)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424780