22 luty 2017
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika zaoferowała uczniom dwa dni „Zimowych wojaży naukowych”. Z oferty skorzystało 30 uczniów. Głównie były to dzieci z PSP w Suchej. Dołączyć do nich postanowili również uczniowie z PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich, PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich i jedna uczennica z PSP w Rozmierce.

22 luty 2017
11 lutego 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej odbył się XVI Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Wiejskich pod patronatem Gabrieli Mrohs-Czerkawskiej. Tradycje koszykarskie w suskiej szkole są pielęgnowane od początku jej istnienia, czego efektem są trzy koszykarki: Gabriela Mrohs-Czerkawski, Barbara Skowronek i Anna Gurzęda. Z tej okazji szkołę odwiedził jej wieloletni przyjaciele: dawny nauczyciel wychowania fizycznego – Jan Zubek oraz arbiter pierwszych edycji turnieju: sędzia koszykarski Henryk Rosłan.

22 luty 2017
Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej złapały bakcyla teatralnego. Długie tygodnie przygotowywały przedstawienie, które prezentowało stare zwyczaje kolędnicze.

15 luty 2017
W pierwszym tygodniu ferii zimowych, 14 lutego 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach odbył się po raz dwudziesty pierwszy Rajd Zimowy. W tym roku uczestniczyły w nim reprezentacje ośmiu szkół: PSP z Błotnicy Strzeleckiej, Dziewkowic, Rozmierki, Szymiszowa, drużyny z PG nr 2 ze Strzelec Opolskich, drużyna z PG z Szymiszowa oraz przedstawiciele Zespołu Placówek Oświatowych z Kadłuba i Kalinowic

9 luty 2017
W ramach społecznej kampanii "Czad i ogień. Obudź czujność" Gminny Zarząd Obsługi Jednostek podjął współpracę z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich. Ogłoszono konkurs plastyczny pod tym samym tytułem. Do konkursu nadesłano 74 najciekawsze prace z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

1 luty 2017
Wszystkich miłośników koszykówki zapraszamy na XVI Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Wiejskich pod honorowym patronatem Gabrieli Mrohs-Czerkawskiej, który odbędzie się 11 lutego 2017r. o godz. 9:15 w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej

25 styczeń 2017
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą form wypoczynku organizowanych w czasie ferii zimowych 2017

23 styczeń 2017
Pod koniec grudnia 2016 r. tradycyjnie i już po raz szósty uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej wraz z nauczycielką Klaudią Nocoń kolędowali w Suchej i Rozmierzy.

20 styczeń 2017
19 stycznia 2017 roku, w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Opolskich, odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne na temat reformy oświaty w gminie Strzelce Opolskie. W spotkaniu, zorganizowanym z inicjatywy Burmistrza Strzelec Opolskich, uczestniczyli dyrektorzy publicznych szkół podstawowych i gimnazjalnych prowadzonych przez gminę Strzelce Opolskie.

9 grudzień 2016
Po raz 7 odbył się Sportowy Dzień Przedszkolaka. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich gminnych placówek przedszkolnych.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423040