9 lipiec 2012
Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 10 w Strzelcach Opolskich ogłasza nabór dzieci w wieku 3-4 lata do oddziału przedszkolnego. Rekrutacja prowadzona będzie w okresie od 10 lipca 2012 r. do 23 lipca 2012 r. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie Publicznego Przedszkola nr 10 w Strzelcach Opolskich ul. Asnyka 6 w godzinach od 9:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku.

3 lipiec 2012
Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej w sobotę 30 czerwca 2012r. na stadionie MOS w Strzelcach Opolskich zorganizowało kolejną ogólnodostępną imprezę sportowo - rekreacyjną dla wszystkich mieszkańców naszej gminy.Aktywnie w imprezie wzięło udział ponad 90 uczestników.Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Strzelce Opolskie.

2 lipiec 2012
Cała społeczność PSP w Suchej spotkała się 29 czerwca, aby wspólnie cieszyć się osiągnięciami roku szkolnego 2011/2012 oraz świętować nadejście wakacji. Zakończenie rok miało bardzo uroczysty przebieg, ponieważ zaszczycili je swoją obecnością liczni goście: Burmistrz Strzelec Opolskich Tadeusz Goc, zastępca dyrektora GZOiW w Strzelcach Op. Lilianna Smaga, zastępca dyrektora Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Op. Jacek Bieszczad, przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Farion oraz przedstawiciel KRUS w Strzelcach Op. Anna Bugiel.

25 czerwiec 2012
Lato w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęło się międzyszkolnym turniejem podsumowującym autorski projekt edukacyjny pt.: "Akademia Zdrowia Stop Narkomanii", sfinansowanym przez Gminę Strzelce Opolskie. Realizatorami projektu byli pedagodzy szkolni z PSP nr 1 i PSP nr 4 Dariusz Wąsik i Monika Masłowska Ormańczyk.

25 czerwiec 2012
W dniach 21-24 czerwca w Głuchołazach, na terenie ośrodka Banderoza, rozegrany został Ogólnopolski Finał Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej Dziewcząt. W tej imprezie uczestniczyła również Drużyna PG Szymiszów, jako mistrz województwa opolskiego.(Ostatecznie drużyna PG Szymiszów została brązowymi medalistkami Ogólnopolskiego Finału Gimnazjady w Piłce Nożnej Dziewcząt!)

22 czerwiec 2012
W czasie tegorocznych wakacji letnich dzieci i młodzież mogą korzystać z wielu propozycji spędzenia wolnego czasu zarówno w mieście, jak i na wsiach. Wykaz imprez - organizowanych głównie przez szkoły i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich od 2 lipca do 31 sierpnia 2012 roku przedstawiamy na plakacie „LATO 2012” - do pobrania.

22 czerwiec 2012
Rozgrywki koszykówki w tym sezonie zakończone, ale energia i zapał do sportu nie opuszcza naszych podopiecznych i działaczy. Zawodnicy MKS-u Strzelce Op. razem z uczniami z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziewkowicach oraz innymi chętnymi dziećmi z gminy Strzelce Opolskie wzięli udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej organizowanej przez Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej pod nazwą „Strzeleckie Mini Euro”.

15 czerwiec 2012
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzelcach Opolskich jako jedna z dwóch szkół w Polsce, została laureatem w ogólnopolskim konkursie na najciekawszą inicjatywę Dnia Telefonów Zaufania Dla Dzieci. Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Dzieci Niczyje.

14 czerwiec 2012
13 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się kolejna Rada Samorządowa programu Szkoła ucząca się. 13 przedstawicieli samorządów – burmistrzów, wójtów i starostów odebrało tytuł Samorządu przyjaznego Szkole uczącej się. Takim tytułem uhonorowana została również Gmina Strzelce Opolskie.

6 czerwiec 2012
31 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 i Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Opolskich przebiegł pod hasłem autorskiego programu profilaktycznego-edukacyjnego „Akademia Zdrowia” W tym dniu dla rodziców obu placówek odbyło się spotkanie z panią dietetyk Joanną Gruszką pt.: „Dobre jedzenie równa się dobre uczenie ”, na którym to pani Joanna przedstawiła zasad prawidłowego odżywiania się.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419449