"Odsłona 2012"

15 październik 2012
28 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Suchej, w ramach projektu "Aktywna Generacja", odbyła się "Odsłona 2012". W tym roku miała ona nietypowy przebieg, nosiła nazwę Festiwal Teatrów Wymyślnych. Brały w niej udział dzieci, młodzież i dorośli z Kadłuba, Strzelec Opolskich, Suchej oraz Gimnazjum w Szymiszowie. Uczestnicy przyjechali bez przygotowanego przedstawienia. Atrakcją dnia były warsztaty teatralne poświęcone pantomimie i emisji głosu.
W czasie ich trwania młodzi aktorzy oraz dorośli uczestnicy uczyli się i doskonale bawili pod okiem Andrzeja Skiby - aktora, wokalisty, reżysera teatralnego, trenera emisji głosu, absolwenta Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Spotkanie zakończyło się pokazem inscenizacji, przygotowanych podczas całodniowych zmagań. Za duży trud włożony w doskonalenie warsztatu aktorskiego wszyscy uczestnicy zostali wynagrodzeni.

Oprac. PSP Sucha.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-10-15 13:09:20)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422129