10 styczeń 2013
W IV edycji Międzynarodowej Wystawy Szopek Bożonarodzeniowych w Uciechowicach dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach oraz oddziałów zamiejscowych w Błotnicy i Warmątowicach znowu w czołówce. Już po raz trzeci PP startowało w konkursie szopek bożonarodzeniowych i po raz trzeci zostało nagrodzone.

7 styczeń 2013
Wymiana młodzieży miast partnerskich odbywać się będzie od 2 do 10 sierpnia 2013 r. w Druskininkai na Litwie, a temat przewodni brzmi: „Green Life".

21 grudzień 2012
Uczniowie szkoły w Suchej cieszą się w grudniu wspaniałym, świątecznym klimatem. Już na poczatku miesiąca, mimo braku sniegu, przybył do nich Święty Mikołaj. Jego sanki zaopatrzone były w kółka, co pozwoliło Mu na spektakularny wjazd na salę gimnastyczną...

14 grudzień 2012
Dnia 13 grudnia w hali PG nr 2 w Strzelcach Op. odbyła się III Olimpiada Sportowa Przedszkolaków.W imprezie wzięło udział 400 dzieci z całej strzeleckiej gminy. Zwycięzcami III olimpiady zostały dzieci z oddziału przedszkolnego w Grodzisku,II miejsce zajęły przedszkolaki z PP nr 8 w Strzelcach a III dzieci z PP nr 10 w Strzelcach Op.

13 grudzień 2012
Miło nam poinformować ,że w Gminnym Konkursie "Zapobiegajmy pożarom " dzieci z przedszkola w Kadłubie zajeły wysokie miejsca. Janek Sowa zajął III miejsce,a Tobiasz Puzik IV. Dzieci przygotowały swoje prace pod opieka nauczycielki Izabeli Bakalarczyk. We wtorek 11 grudnia z rąk Burmistrza Tadeusza Goca odebrali swoje nagrody.Serdecznie dziękujemy !

12 grudzień 2012
W roku szkolnym 2012/2013 Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie kontynuuje współpracę z Instytutem Fizyki Uniwersytetu Opolskiego. Pierwsze zajęcia odbyły się 19. października 2012 roku. 19-osobowa grupa uczniów uczestniczyła w zajęciach praktycznych prowadzonych przez pracowników naukowych Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego.

6 grudzień 2012
Miło nam poinformować ,że Kamila Kuś z Przedszkola Publicznego w Kadłubie została zwyciężczynią w Gminnym Konkursie „Nasza Gmina –Czysta Gmina„ w kategorii przedszkolaków. Gratulujemy!

6 grudzień 2012
Uwaga! Od 3 grudnia, rozpoczęło się głosowanie na pracę plastyczną autorstwa przedszkolaków z Kadłuba, które bierze po raz 2 udział w konkursie ogólnopolskim „Akademia Aquafresh”. Z każdego adresu IP oraz jednego adresu e-mail można oddać codziennie 1 głos.

6 grudzień 2012
Nauczycielki z Przedszkola Publicznego Nr 8 w Strzelcach Opolskich uważają, że należy jak najwcześniej rozmawiać z dziećmi na temat naszego środowiska i zagrożeń związanych z zanieczyszczeniami. Nasze przedszkolaki doskonale zdają już sobie sprawę, że dzięki zbiórce makulatury możemy ocalić niejedno drzewo.

4 grudzień 2012
W związku z zakończeniem rekrutacji uczestników projektu "Aktywny powrót Mam do pracy" na stronie internetowej projektu www.apmdp.pl została opublikowana lista rankingowa uczestników.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420276