„MAMO, TATO WOLĘ WODĘ”

11 marzec 2013
Przedszkole w Dziewkowicach - oddział w Błotnicy Strzeleckiej wzięło udział w IV edycji programu „Mamo, Tato, wolę wodę!”. Do programu zgłosiło się ponad 1500 przedszkoli, z czego 236 placówek otrzymało patronat programu. Jednym z nich jest właśnie nasze przedszkole. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem najwyższych standardów opieki i edukacji w placówce.
Program "Mamo, Tato, wolę wodę!" już od 2009 roku wspiera rodziców i nauczycieli w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych u najmłodszych. Jest on odpowiedzią na narastający w polskim społeczeństwie, zwłaszcza wśród dzieci, problem z nadwagą i otyłością. Partnerami merytorycznymi programu są Instytut Matki i Dziecka i Instytut Żywności i Żywienia.
IV edycja programu została objęta honorowym patronatem przez Ministra Edukacji Narodowej.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-03-11 11:07:19)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421753