25 marzec 2013
Nie wyrzucaj elektrośmieci! O tym bardzo dobrze wie każdy przedszkolak. Dlatego też w Przedszkolu Publicznym w Dziewkowicach oraz w oddziałach zamiejscowych w Błotnicy i Warmątowicach zorganizowano zbiórkę elektoodpadów. Dzieci wraz z rodzicami jako ekopatrole rozniosły ulotki do mieszkańców informując ich jak niebezpieczne są elektroodpady dla naszego środowiska i jak bezpiecznie można je oddać nie narażając przyrodę na zanieczyszczenie.

20 marzec 2013
W Annwailer, w pobliżu miasta Landau, w Niemczech (Nadrenia - Palatynat) przez tydzień gościli reprezentanci gminy Strzelce Opolskie (7 uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 i 8 uczniów Publicznego Gimnazjum nr 2), gdzie wraz z uczniami z Kędzierzyna – Koźla uczestniczyli w sportowej wymianie polsko- niemieckiej. W pięknie położonym schronisku z dostępem do dwóch sal sportowych odbyło się spotkanie 60 młodych osób z Polski i Niemiec.

20 marzec 2013
Dwie uczennice z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 wezmą udział w finałach ogólnopolskiego konkursu polonistycznego w Warszawie! W dniach 26-27 kwietnia zmierzą się z uczniami z całej Polski!

18 marzec 2013
Uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Rozmierce kolejny raz zdobyła czołowe miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom” organizowanym przez ZOSP RP. W ubiegłym roku zajęła I miejsce w Polsce w kategorii szkół podstawowych (kl. IV – VI), natomiast w tym roku zdobyła miejsce III.

18 marzec 2013
Dominka Niedźwiecka uczennica klasy trzeciej, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich, w I Mistrzostwach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Burmistrza Strzelec Opolskich w kategorii dzieci do lat 10, w slalomie gigant zajęła II miejsce. Mistrzostwa odbyły się 9 marca 2013 roku w Jurgowie. Dominice, gratulujemy zwycięstwa.

17 marzec 2013
Mariusz Kryczka uczeń klasy V b, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2, uzyskał II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy Pożarom" 2013 kategoria klasy IV- VI. Opiekunem Mariusza jest pani Małgorzata Wojdyło - nauczycielka plastyki. Gratulujemy i życzy dalszych sukcesów.

15 marzec 2013
Zakończył się kolejny, trzeci już etap remontu w Publicznej Szkole Podstawowej w Suchej. Prace rozpoczęły się wraz z początkiem ferii zimowych. Tym razem upiększane było piętro szkoły, a w dalszym etapie będzie parter. Pomalowane zostały klasopracownie, korytarz i sanitariaty. Wykonanie wszystkich prac możliwe bylo dzięki zaangażowaniu i przychylności sołtysa Suchej, dyrektora szkoły oraz dyrekcji ZK nr 1 w Strzelcach Opolskich.

14 marzec 2013
W dniach 25-28 marca 2013 r. w Przedszkolu Publicznym Nr 8 w odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

13 marzec 2013
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ SIÓDEMKA” ORAZ MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY w STRZELCACH OPOLSKICH ZAPRASZAJĄ NA puchar POLSKI seniorów i seniorek juniorów i juniorek w sumo - sobota 16.03.2013

13 marzec 2013
W styczniu PP8 wysłało prace plastyczne do Przedszkola Miejskiego w Będzinie na konkurs "Każdy ma swojego anioła" i po ogłoszeniu wyników okazało się, że Aleksandra Równiak z gr. II zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421334