19 czerwiec 2014
W ramach realizowanego projektu,, Dzielę się pasją z innymi" w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach w dniu 3 czerwca odbył się "Dzień moich pasji". Każdy miał możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, tego co lubi, czym się pasjonuje, kolekcjonuje.

18 czerwiec 2014
W dniu 13 czerwca 2014 roku w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „O wiośnie słów kilka”.

16 czerwiec 2014
W czasie tegorocznych wakacji letnich dzieci i młodzież może korzystać z różnych form wypoczynku. Serdecznie zapraszamy!

16 czerwiec 2014
W dniu 6 czerwca 2014 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, w przepięknej Sali Balowej, odbyła się uroczystość wręczenia tytułu – „Samorząd Przyjazny Szkole Rozwijającej Uczenie Się Uczniów”. Tytuł został nadany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu Szkoła Ucząca Się.

12 czerwiec 2014
Podczas XX finału Ogólnopolskiego Konkursu ,,Ośmiu Wspaniałych", który odbył się w Kamieniu Pomorskim, w dniach 6 - 8 czerwca gminę Strzelce Opolskie reprezentowała Kasia Suchenia uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 wspólnie z opiekunem szkolnego Klubu Ośmiu - pedagog M. Konewską.

10 czerwiec 2014
4 czerwca na stadionie imienia Opolskich Olimpijczyków odbył się Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw w LA Szkół Podstawowych. Uczniowie ZPO Kadłub stanowili najliczniejszą reprezentację powiatu strzeleckiego podczas tych zawodów.

6 czerwiec 2014
Uczennica klasy VI b z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7– Laura Piontek – została krajową finalistką X JUBILEUSZOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO „Z poprawną polszczyzną, na co dzień”, który odbywa się pod Patronatem KNP przy Polskiej Akademii Nauk

6 czerwiec 2014
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach w środę 4 czerwca 2014 r. w ramach realizowanego w szkole projektu profilaktycznego: „Żyj zdrowo, twórczo i kolorowo” finansowanego ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów klas I – VI.

5 czerwiec 2014
Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zdobyła mistrzostwo województwa w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i tym samym zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbył się w dniach 1-3 czerwca 2014 w Czarnej w województwie podkarpackim. Dojazd uczniów zapewnił Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423910