1 grudzień 2015
Paweł Kapica i Rafał Nocoń uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej zostali laureatami XXII edycji Regionalnego Konkursu Ze Śląskiem na ty .

9 listopad 2015
Żłobek, prowadzony przez Gminę Strzelce Opolskie, ogłasza rekrutację uzupełniającą na łącznie 4 wolne miejsca - w grupie wiekowej od 6 do 16 miesiąca życia w Żłobku, mieszczącym się w Strzelcach Opolskich przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14.

21 październik 2015
Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się we środę, 14 października w sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury. W tym roku gminne święto edukacji przebiegało pod hasłem: „Niech fale wiedzy pomogą Ci odkryć Twój talent”.

14 październik 2015
Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym starszym i tym młodszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.
Dyrekcja i pracownicy
Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania
w Strzelcach Opolskich

10 październik 2015
Markowi Życzyńskiemu serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty składają koleżanki i koledzy z Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich

1 październik 2015
Miło nam poinformować, że Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach wraz z oddziałami zamiejscowymi w Błotnicy Strzeleckiej i Warmątowicach uzyskało po raz trzeci zaszczytny Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi.

31 sierpień 2015
Szanowni Uczniowie i Rodzice, szanowni Nauczyciele!
Zaczyna się nowy rok szkolny, a z nim nowe wyzwania.
Nowe niepokoje i nowe nadzieje.
Życzymy, w tym nowym roku, by problemy  - jeśli już muszą być - były najmniejsze z możliwych
i łatwe do rozwiązania, a radości: wielkie - ich ciężar na pewno nie przygniecie.
Wszystkim Państwu życzymy zwyczajnie: dobrego roku!

kierownictwo i pracownicy
Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania
w Strzelcach Op.

26 sierpień 2015
Stało się już tradycją, że w czasie wakacji młodzież z gminy Strzelce Opolskie spotyka się z rówieśnikami miast partnerskich podczas międzynarodowej wymiany młodzieży. Tegorocznym organizatorem i gospodarzem obozu międzynarodowego było miasto Soest w Niemczech.

16 lipiec 2015
Burmistrz Gminy Strzelce Opolskie informuje o rozpoczęciu procedury konsultacji społecznych dotyczących projektu:
 „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Strzelce Opolskie”
które potrwają od 17 lipca do 5 sierpnia 2015r.

10 lipiec 2015
Od 10 lipca 2015r. od godz. 16.00 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na festyn i konkursy sprawnościowe

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)