13 październik 2016
W Dniu Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia, by edukacja była dla wszystkich Państwa – Pracowników Oświaty i Uczniów – źródłem satysfakcji; by w natłoku codziennych problemów nie stracić radości z tego co w niej najważniejsze: radości wspólnego pogłębiania wiedzy, poszerzania umiejętności. Życzymy wszystkiego co najlepsze w Państwa życiu zawodowym i osobistym.

7 październik 2016
Dnia 5 października 2016 roku w ramach realizacji projektu prozdrowotnego „ Żyję zdrowo na sportowo” uczniowie klas II-IV wraz z wychowawczyniami pojechali do parku linowego znajdującego się na terenie Parku Miniatur w Olszowej.

6 październik 2016
W środę, 5 października 2016 r., odbyła się uroczystość wojewódzka inaugurująca książeczkę pn."Bezpieczny Przedszkolak". Imprezę połączono z finałem konkursu plastycznego, skierowanego do wszystkich przedszkolaków z Opolszczyzny. Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

6 wrzesień 2016
3 września 2016 roku uczniowie PSP w Rozmierce wzięli udział w Dożynkach Parafialnych prezentując program artystyczny.

31 sierpień 2016
Początek każdego roku szkolnego otwiera przed wszystkimi nowe możliwości, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.

26 sierpień 2016
Od 1 do 12 sierpnia czterdzieścioro pięcioro dzieci z gminnych szkół podstawowych uczestniczyło w zorganizowanych przez Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich, we współpracy ze Strzeleckim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej, półkolonii.

30 czerwiec 2016
Informujemy, że istnieje możliwość utworzenia przez Gminę Strzelce Opolskie nowego oddziału przedszkolnego w Dziewkowicach.

24 czerwiec 2016
Nadeszły-wyczekiwane przez wszystkich Uczniów, ale też ich Rodziców i Nauczycieli-wakacje! Rok szkolny został uroczyście zakończony, więc można cieszyć się słońcem i deszczem, grami i morzem, wielkim światem albo maleńkim, zacisznym zakątkiem

16 czerwiec 2016
14 czerwca na Stadionie MOS w Strzelcach Opolskich odbył się turniej piłkarski przedszkolaków objęty Patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich

15 czerwiec 2016
Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej już po raz drugi reprezentowała województwo opolskie w finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w dniach 6-8 czerwca 2016r. w Zespole Szkół Gminy Izbicko w szkole podstawowej w Krośnicy.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423955