23 styczeń 2018
CO ROKU W MIESIĄCU GRUDNIU PRZYGOTOWUJEMY Z PRZEDSZKOLAKAMI RÓŻNE SZOPKI NA MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ SZOPEK W UCIECHOWICACH. NASZE PRACE ZDOBYWAŁY CZOŁOWE MIEJSCA. TAK TEZ BYŁO TEGO ROKU. 13 stycznia 2018 zakończyła się IX Międzynarodowa Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych. Na wystawie wystawiono 394 szopki z Polski, Czech i Niemiec.

17 styczeń 2018
W ramach ferii zimowych 16 stycznia 2018 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach odbył się po raz dwudziesty drugi Zimowy Rajd Pieszy. W tym roku uczestniczyły w nim reprezentacje Publicznych Szkół Podstawowych z Dziewkowic, Rozmierki, Suchej, Szymiszowa, Zespołu Placówek Oświatowych z Kalinowic oraz przedstawiciele oddziałów gimnazjalnych przy PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich.

16 styczeń 2018
Tradycyjnie już Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Suchej powitała ferie zmaganiami sportowymi - 13 stycznia była organizatorem XVII Turnieju Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Wiejskich pod honorowym patronatem Gabrieli Mrohs-Czerkawskiej. Sędziami zawodów byli: Henryk Rosłan i Wiktor Damaszek.

16 styczeń 2018
Uczniowie klas I-VII uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w Centrum Nauki EUGENIUSZ w Gliwicach. Jest to mobilna wystawa, która uczy poprzez zabawę.

8 styczeń 2018
W Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli placówek oświatowych, które popularyzują ochronę przyrody. Nasza szkoła została wyróżniona certyfikatem PRZYJACIEL OPOLSKIEJ PRZYRODY za wzorową popularyzację ochrony przyrody wśród wychowanków placówek oświatowych, ich rodziców, nauczycieli oraz za podejmowanie wszelkich inicjatyw w promowaniu poczynań ekologicznych.

5 styczeń 2018
W miesiącu grudniu 2017 roku gościliśmy w naszej szkole emisariusza Fundacji Nowoczesna Polska, która realizuje ogólnopolski projekt "CYBERNAUCI" w ramach programu Bezpieczna +, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

2 styczeń 2018
Współorganizator Gminny Zarząd Obsługi Jednostek w Strzelcach Op.

15 grudzień 2017
7 grudnia najstarsze gr przedszkolne z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Strzelcach Opolskich gościły żołnierzy 10 Brygady Logistycznej z Opola. Mundurowi przybyli na spotkanie z ogromnym wyposażeniem, w skład którego wchodziły zestawy wielu przedmiotów niezbędnych dla żołnierza w trakcie wykonywania zadań.

13 grudzień 2017
W tym wyjątkowym czasie serce zaczyna bić mocniej... Plac Rekreacyjno - Sportowy w Dziewkowicach stał się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, i czekoladowych pierników, na mieszkańców Dziewkowic i gości czekało moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!

12 grudzień 2017
W dniu 11 grudnia 2017 roku Społeczność Szkolna PSP nr 2 spotkała się z rodzicami na wspólnym kolędowaniu. Mogliśmy wysłuchać przepięknych kolęd, które wykonane były na skrzypcach, gitarach, dzwonkach, flecie czy keybordzie. Oczywiście nie zabrakło naszego zespołu "Dzwoneczki", który wyśpiewał kolędy w różnych językach.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421873