30 czerwiec 2020
Zespół Placówek Oświatowych został wyróżniony niezwykłym wyzwaniem – Gaszyn Challenge - które jest podejmowane w całej Polsce. Do tego działania społeczność została nominowana przez ZPO w Dziewkowicach – za co serdecznie dziękuje.

30 czerwiec 2020
Dnia 26 czerwca w PSP Szymiszów odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, jakże inna od lat ubiegłych.

26 czerwiec 2020
Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy – również w nowych dla nas wszystkich warunkach – nadszedł czas wakacji. Życzymy wszystkim by były one radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że w nowym roku szkolnym spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach.

25 czerwiec 2020
Członkowie Koła naukowego „Kreator” z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kadłubie zdobyli Nagrodę Specjalną w programie edukacyjnym: „Być jak Ignacy”- Poznaj tajemnice nauki, który zorganizowała Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

15 czerwiec 2020
PÓŁKOLONIA LETNIA organizowana jest w terminie od 29 czerwca 2020 roku do 10 lipca 2020 roku.

9 czerwiec 2020
W Międzynarodowym Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży "Twórcza Polska i Polonia" łącznie wzięło udział 330 autorów z Polski, Litwy oraz USA , w przedziale wiekowym od IV- VI klasy.

3 czerwiec 2020
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Strzelcach Opolskich odbyło się uroczyste otwarcie „Ścieżki Sensorycznej”, którą zaprojektowano i wykonano w ramach realizowanego programu „Projektanci edukacji”.

26 maj 2020
Koronawirus nie przeszkadza uczniom ZPO w Suchej w nauce na co dzień - nie zabrał im również możliwości zorganizowania, zaplanowanego na początku roku szkolnego, Święta Patrona Szkoły.

20 maj 2020
Jakub Wanat -uczeń klasy VI b sportowej o profilu pływanie został laureatem III stopnia na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas VI w I edycji trzyetapowego ogólnopolskiego konkursu matematyczno- informatycznego InstaLogik.

17 maj 2020
Dziękujemy służbom medycznym za trud, poświęcenie, oddanie i serce

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)