13 maj 2021
Dzieci i personel Publicznego Przedszkola z Kalinowic pragną złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim strażakom z OSP w Kalinowicach, dziękując im za wysiłek włożony w służbę.

12 maj 2021
Oto dalsza prezentacja „Małych Humanistów ” tym razem z klasy II b, którzy uzyskali bardzo dobry oraz dobry wynik w Alfiku Humanistycznym.

10 maj 2021
Uczniowie klas I-III naszej szkoły przystąpili w marcu 2021r do ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny, którego celem jest promocja uzdolnionej humanistycznie młodzieży, popularyzacja literatury, sztuki i kultury języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowań i kompetencji osobistych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty.

7 maj 2021
Po długiej przerwie związanej z pandemią zostały wznowione rozgrywki w tenisie stołowym województwa opolskiego. W dniach 1-2 maja 2021 roku w Gorzowie Śląskim odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików organizowane przez Opolski Związek Tenisa Stołowego.

5 maj 2021
Początek maja to czas uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia, które zapisały się w historii naszej Ojczyzny: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 Maja.

4 maj 2021
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Opolskich przystąpiła do programu edukacyjnego Akademia Lubella, który skierowany był do klas VI-VIII.

30 kwiecień 2021
Uczniowie klasy 3a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelcach Op. w ramach innowacji „Rozmawiając poznajemy świat” w porozumieniu ze szkołą w Norwegii nakręcili film o świętach majowych. Dzieci wykorzystały swoje umiejętności techniczne i przy zaangażowaniu uczniów oraz rodziców udało się nakręcić film.

28 kwiecień 2021
22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Celem naszej akcji jest promowanie postaw ekologicznych wśród młodych ludzi oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

26 kwiecień 2021
Z wielką przyjemnością informujemy, że Jakub Wanat uczeń klasy VII d sportowej o profilu pływanie został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Jego pasją jest również matematyka i informatyka. Wzorem ubiegłego roku przystąpił do II edycji trzyetapowego Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik2020/2021 w kategorii klas siódmych szkół podstawowych, gdzie uzyskał tytuł finalisty.

20 kwiecień 2021
15 kwietnia br. w nowej siedzibie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich odbyły się gminne eliminacje 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2009-12-06 00:38:21)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-18 11:01:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17414447