,, Potrafię się bronić – spotkanie z instruktorem sztuk walki”

14 maj 2012
W ramach programu ,,Szkoła bez przemocy” w dniu 27.04.2012r. uczniów z PSP w Błotnicy Strzeleckiej odwiedził instruktor sztuk walki pan Krzysztof Krzywelski. Zajęcia miały charakter teoretyczny i praktyczny. Uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji na temat zdrowego odżywiania, jednak największym zainteresowaniem cieszył się wykład na temat samoobrony, jak reagować w sytuacjach zagrożenia.
W trakcie wykładu pan Krzysztof pokazywał i ćwiczył z uczniami podstawowe techniki samoobrony. Warsztaty żywo zainteresowały dzieci, które bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach, nabywając umiejętności podejmowania przemyślanych decyzji, zdolności przewidywania konsekwencji własnych zachowań, jak również zdobyli wiedzę, jak postępować w sytuacjach nietypowych. W imieniu swoim, RP i uczniów bardzo chciałabym podziękować za przeprowadzenie zajęć.

Oprac. PSP Błotnica

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-05-14 11:00:21)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421358