Żyj zdrowo, twórczo i kolorowo

6 czerwiec 2014
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach w środę 4 czerwca 2014 r. w ramach realizowanego w szkole projektu profilaktycznego: „Żyj zdrowo, twórczo i kolorowo” finansowanego ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów klas I – VI.
Celem warsztatów było zaproponowanie rodzicom i dzieciom różnych form spędzania czasu wolnego poprzez działania plastyczne. W zaczarowany świat bibuły, wprowadziła uczestników zajęć pani Elżbieta Geisler, nauczycielka plastyki w PSP w Błotnicy Strzeleckiej. Prowadząca zaprezentowała, w jaki sposób można z kolorowej bibuły, drutu i odrobiny kleju „wyczarować ”piękne bukiety kwiatów. Zajęcia warsztatowe bardzo spodobały się zarówno dzieciom jak i rodzicom. Z uwagi na duże zainteresowanie uczestników, warsztaty będą prowadzone również w przyszłym roku szkolnym.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-06-06 07:19:08)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424696