Żyj zdrowo na sportowo

25 czerwiec 2013
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach 24 czerwca 2013 r. odbyły się szkolne igrzyska sportowe promujące różne formy ruchu na świeżym powietrzu. Szkolny dzień sportu zorganizowano w ramach realizowanego w szkole projektu profilaktycznego „Żyj zdrowo na sportowo” finansowanego z GKRPA.

W czasie sportowego festynu uczniowie mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w różnych nietypowych dyscyplinach sportowych. Szkolnym mistrzem hula- hop została uczennica klasy II Kinga Malek, drugie miejsce zajęła Wiktoria Cedzich, a trzecie Dominika Kasza. Tytuł mistrza strzelców do bramki zdobył uczeń kl. VI Michał Ochwat, drugie miejsce zajęła Ewa Sturz,  trzecie Patryk Knapik. Najcelniej do kosza w kategorii uczniów kl. IV- VI rzucali: Sandra Smiatek, Filip Goleg, Marek Filusz, a w kategorii uczniów kl. I- III Patrycja Malek, Marcin Morawiec i Maciej Kokot.

Szkolny dzień sportu to już druga impreza promująca aktywność ruchową na świeżym powietrzu realizowana w ramach projektu,  uczniowie wspólnie z rodzicami brali już udział  w Sportowym Pikniku Rodzinnym, który odbył się wmaju z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca      i Dnia Dziecka.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-25 08:05:52)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-25 08:06:13)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422769