Żyj zdrowo i kolorowo

24 czerwiec 2014
W Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach 23 czerwca 2014 r. odbył się piknik szkolny zorganizowany w ramach realizowanego w szkole projektu profilaktycznego „Żyj zdrowo, twórczo i kolorowo” finansowanego ze środków Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelcach Opolskich.
W czasie pikniku uczniowie wzięli udział w grach i zabawach sportowych oraz w konkursie plastycznym. Szkolną mistrzynią hula-hop została uczennica klasy III Kinga Malek, mistrzem w biegu na krótkim dystansie został Maciek Kokot z klasy II, a najlepszym strzelcem do bramki okazał się Jakub Marek z klasy V. W konkursie plastycznym wyróżniono prace: Wiktorii Cedzich, Julii Filińskiej, Jonasza Koprka, Oliwii Stani, Magdaleny Glagli i Kingi Malek.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-06-24 09:41:38)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424961