Zwiedzanie Croroplast

9 grudzień 2019
W piątek 22 listopada kl. VI a z PSP4 miała okazję zwiedzić Coroplast. Wejście na zakład zaczęło się od szkolenia bhp w sali konferencyjnej. Uczniowie spotkali się z pracownikami biurowymi, którzy opowiadali im o działalności firmy, jej globalnym zasięgu, odpowiedzialności za terminowe wykonanie zlecenia oraz systemem FIFO (first in - first out).
Podczas zwiedzania hal produkcyjnych i magazynów uczniowie przyglądali się pracy na różnych stanowiskach , która wymaga wyjątkowej staranności i precyzji. Dzieci poznawały działanie maszyn, podziwiali robota. Jednak największe emocje wzbudziły warsztaty z kontroli jakości przewodzenia kabli oraz sesja zdjęciowa na wózku widłowym. Nikt z nas nie przypuszczał, że w samochodzie osobowym kryje się tyle kabli, które mogą być produkowane w tak pięknych kolorach. Bardzo dziękujemy wszystkich pracownikom firmy Coroplast za zaangażowanie w wspaniały spacer i niezapomniana lekcję zawodoznawczą.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2019-12-09 20:41:52)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420173