Zmagania młodych recytatorów

20 kwiecień 2021
15 kwietnia br. w nowej siedzibie Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich odbyły się gminne eliminacje 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Naszą placówkę godnie reprezentowali uczniowie klasy IV oraz VII: Justyna Warzecha, Zofia Strzelzyk, Dawid Howoń, Julia Zdobylak, Karolina Warzecha oraz Paulina Bajtek. Mimo trwającej pandemii, korzystając z dobrodziejstw zdalnej szkoły, dzieci pilnie uczyły się recytacji wybranych wierszy oraz fragmentów prozy. Wprawdzie oficjalne podsumowanie konkursu zostało przełożone na moment, gdy wskaźniki zachorowań spadną, ale jury konkursu uchyliło rąbka tajemnicy - w kategorii klas VII – VIII eliminacje wygrała nasza uczennica, Paulina Bajtek, która już niebawem będzie reprezentowała szkołę oraz gminę w eliminacjach rejonowych.

Gratulujemy wszystkim uczniom talentu oraz wytrwałości!

Dzieci przygotowały się do konkursu pod opieką nauczycielek– Sabiny Trzeciak i Joanny Strzelzyk.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-04-20 09:31:07)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17415536