Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Korczakowskiego

18 grudzień 2013
Szkoła w Kadłubie, realizując od lat wychowawcze idee Janusza Korczaka, przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenia im. Janusza Korczka na projekty edukacyjne realizowane we współpracy z dziećmi i młodzieżą pt. „Nie wolno zostawić świata, jakim jest”. Gratulujemy sukcesu!

ROZSTRZYGNIĘCIE

OTWARTEGO KONKURSU POLSKIEGO STOWARZYSZENIA IM. JANUSZA KORCZKA

NA PROJEKTY EDUKACYJNE REALIZOWANE WE WSPÓŁPRACY Z DZIEĆMI I MŁODZIEŻĄ

pt. „Nie wolno zostawić świata, jakim jest”

Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka informuje, że decyzją Komisji, powołanej do oceny wniosków złożonych na Konkurs na projekty edukacyjne realizowane przy współpracy  z dziećmi i młodzieżą pn. „Nie wolno zostawić świata, jakim jest”,

w składzie:

-        Pani Marta Ciesielska

-        Pani Renata Paluch

-        Pani Barbara Janina Sochal

-        Pan Mariusz Wawrzyniak

LAUREATAMI KONKURSU  zostali:

• Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi za projekt pt. „UKU Skauting – zmieniamy świat z ukulele”
  •   Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 w Radomsku za projekt pt. „Lajkujemy Korczaka”
  •   Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie za projekt pt. „Wokół menory czyli o dziedzictwie kulturowym wychowanków Janusza Korczaka”

W imieniu Komisji Konkursowej i własnym gratuluję Laureatom otrzymanej nagrody i życzę twórczej realizacji przygotowanych projektów oraz satysfakcji ze wspólnie podjętych działań, zgodnych z myślą pedagogiczną Starego Doktora.

Bardzo dziękuję wszystkim szkołom, placówkom, organizacjom pozarządowym i uczelniom,
które złożyły na Konkurs swoje projekty. Mam świadomość, że część z nich również zasługiwała na wyróżnienie, na wsparcie pozwalające na ich realizację, chociażby w ograniczonym zakresie.

Niezależnie od wyników Konkursu, mam nadzieję na dalszą Państwa współpracę z Polskim Stowarzyszeniem im. Janusza Korczaka.

Barbara Janina Sochal

Przewodnicząca

Polskiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-12-18 11:15:24)