ZAPROSZENIE Z CENTRUM KULTURY

26 wrzesień 2014
Młodzież i dzieci z terenu naszej gminy i powiatu mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty. Strzeleckie Powiatowe Centrum Kultury zaprasza na bezpłatne zajęcia
W godzinach 11.00 – 12.00  zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat na zajęcia pokazowe z robotyki, podczas których młodzi uczestnicy będą mogli rozwinąć swoje zdolności manualne, wyobraźnię
i kreatywność, a także wyćwiczyć koncentrację oraz koordynację wzrokową. Dzieci w wieku 8-12 lat zapraszamy na godzinę 12.00. Wstęp Wolny!!! (Obowiązują zapisy.)
W godzinach 12.00-14.00 Powiatowe Centrum Kultury zaprasza zaś dzieci z gminy Strzelce Opolskie w wieku 5-10 lat na warsztaty ekologiczno-przyrodnicze organizowane w ramach projektu „Powrót do korzeni – bliżej natury” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2014r.
Tematyka warsztatów:
  • znaczenie pszczelarstwa i pszczół w przyrodzie oraz produktów, powstałych w wyniku pracy pszczół;
  • pokaz ziół, ich mieszanie oraz tworzenie własnej roboty herbat pod nadzorem instruktora wraz z ich degustacją;
  • zajęcia techniczne - tworzenie ekologicznych zabawek z naturalnych produktów.
Zainteresowanych rodziców zapraszamy do zgłaszania swoich pociech do dnia 1 października 2014r. WSTĘP WOLNY!!!
Zgłoszenia na warsztaty ekologiczno-przyrodnicze przyjmujemy w Dziale Promocji Powiatowego Centrum Kultury pod numerem tel. 77 412 30 13. Liczba miejsc ograniczona!!!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-09-26 10:09:49)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425574