X Jubileuszowy Zimowy Turniej Mini Piłki Siatkowej

10 marzec 2014
Już po raz dziesiąty w kadłubskiej szkole podczas ferii zimowych 17 lutego odbył się Zimowy Turniej Piłki Siatkowej. W tej jubileuszowej edycji Turnieju wzięło udział sześć drużyn: PSP Sucha, PSP Rozmierka, NSP Grodzisko, PSP Krasiejów, PSP Gorzyczki /woj. śląskie/ i ZPO Kadłub, które rywalizowały w dwóch grupach systemem każdy z każdym.
Do dalszych rozgrywek awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. W pierwszym półfinale Krasiejów pokonał drużynę z Suchej, a w drugim półfinale Kadłub wygrał ze szkołą w Gorzyczkach. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się siatkarze z Gorzyczek, którzy pokonali reprezentantów szkoły w Suchej. W meczu finałowym pomiędzy ZPO Kadłub, a PSP Krasiejów emocji sportowych i nerwów było co niemiara. Po stojącym na wysokim poziomie spotkaniu drużyna ZPO Kadłub pokonała PSP Krasiejów i zajęła pierwsze miejsce w Turnieju. Poza rywalizacją zespołową prowadzona była również klasyfikacja indywidualna w trzech kategoriach. Najlepszym zawodnikiem X Zimowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej został Mateusz Woźnik z ZPO Kadłub, który otrzymał nagrodę ufundowaną przez CRWiS „Strzelec” w Strzelcach Op. Najlepiej punktującym zawodnikiem został Dawid Klohs z PSP Krasiejów, a najlepiej zagrywającą zawodniczką została Julia Sowa z ZPO Kadłub. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki ufundowane przez ZPO Kadłub i Gminną Komisję ds. Profilaktyki. Nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn zostały ufundowane przez MOS Strzelce Op. Organizatorzy Turnieju składają serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrej woli, bez wsparcia których i pomocy nasz Turniej nie mógłby się odbyć. Na kolejny Turniej zapraszamy już za rok.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-03-10 19:20:44)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424760