XX Zimowy Rajd Pieszy - Kalinowice 2016

11 luty 2016
W ramach ferii zimowych 2 lutego 2016 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach odbył się po raz dwudziesty Zimowy Rajd Pieszy.
W tym roku uczestniczyły w nim reprezentacje z: Publicznego Gimnazjum z Szymiszowa, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Strzelcach Opolskich, Publicznej Szkoły Podstawowej z Szymiszowa i Dziewkowic oraz przedstawiciele Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach. Na zakończenie rajdu dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach p. Andrzej Marchewka podsumował zmagania i wręczył nagrody najlepszym uczestnikom.
I miejsce w tegorocznym rajdzie wywalczyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej z Szymiszowa, II miejsce zajęli przedstawiciele Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach, a III uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Szymiszowie.
W indywidualnym konkursie strzeleckim przeprowadzonym przez Pana Jana Bogusza kierownika Referatu Zarządzania Kryzysowego i Spraw Wojskowych Urzędu Miejskiego w Strzelcach Op. w kategorii chłopców zwyciężył Dominik Sygit, a w kategorii dziewcząt Karolina Maj, wśród opiekunów najcelniej strzelała Pan Andrzej Marchewka.
Atmosfera rajdu była bardzo gorąca, humory dopisywały, a wszyscy uczestnicy obiecali, że spotkają się za rok na kolejnym Zimowym Rajdzie w Kalinowicach

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-02-11 13:11:05)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424619